Burczenie w brzuchu po jedzeniu

Po jedzeniu burczy mi w brzuchu,coś jakby się w nim przelewało.Często miewam "zgagę",odbijanie. Lekarz rodzi -nny przepisuje mi lek na zgagę,ale to niewiele pomaga. Co może być przyczyną ?Pozdrawiam.Barbara

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową. Niestety nie napisała Pani jakie leki zalecił Pani lekarz POZ. Trudno zatem ocenić dlaczego nie przynoszą oczekiwanych efektów. Póki co proszę jednak zaufać lekarzowi prowadzącemu. W przypadku dalszego braku efektów, proszę ponownie udać się na wizytę.