Burczenie w brzuchu u 25-latki

witam! mam problem z burczeniem w brzuchu , nie mam żadnych innych objawów dobrze się czuję nie przyjmuję żadnych leków tylko to głośne burczenie nie ważne czy jestem najedzona czy nie . To nieznośne i niekomfortowe co z tym zrobić ?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z gastroenterologiem. Jezeli przycyznami nie są zaburzenia funkcji przewodu pokarmowego to widocznie taka jest Pani specyfika pracy ukłądu pokarmowego.