Buty dla dorosłych z koślawością kolan

Witam! Za każdym razem jeśli widzę buty dostosowane do koślawych kolan to spotykam się z obuwiem takim tylko dla dzieci. Czy istnieją buty dla dorosłych co mają koślawość kolan? Jak ich szukać, gdyż wkładki ortopedyczne zbyt szybko zmieniają swój pierwotny kształt...

Witam. Tego typu obuwie istnieje, jednak może istnieć pewien problem z jego dostępnością w sklepach ortopedycznych. Proszę zapytać o możliwość sprowadzenia takiego obuwia na zamówienie.