Bycie oschłym w związku a okazywanie uczuć

Jestem z chłopakiem pare miesięcy. Na początku zaskoczył mnie tym że właśnie ze mną chce być , ponieważ nie spotykaliśmy sie wcześniej , można powiedzieć że byliśmy znajomymi. Gdy już sie zgodziłam być z nim to było bardzo romantycznie mówił mi że mnie kocha ,jednym słowem słodził mi. A ja nie umiałam sie do tego przyswoić bo nie znaliśmy sie tak za dobrze więc na początku ani razu nie powiedziałam mu ze go kocham ,może troche oschle oschle go traktowałam . Obecnie nie okazuje mi swoich uczuć

Witaj,
powodów zachowania chłopaka może być wiele i nie zawsze miłych dla Ciebie.Czasami/niestety/jest to tylko chęć wygrania z innym chłopakiem,czy udowodnienie sobie samemu skuteczności.To boli,tym bardziej,że spowodowało Twoje zaangażowanie/a więc trafiło na podatny grunt/.Z tego powodu ,jak myślę,warto byłoby porozmawiać z terapeutą o Twoich podobnych doświadczeniach i wprowadzić je w życie jako częśc świadomie kierowaną ,nie zaś,jako łatwą do zranienia.
Polecam i pozdrawiam

Warto o tym rozmawiać- wyjaśnić, co Pani wtedy czuła, powody swojego zachowania, mówić także o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach teraz. Pytać o to samo chłopaka. Na tej podstawie mają Państwo szansę( zamiast domysłów i lęku) na zrozumienie i większą szansę na działania, jakich nawzajem od siebie oczekujecie.