Bylam u ginekologa, lecz upławy nie zniknęły - co dalej?

Jakiś czas temu miałam dziwne żółtawe upławy o dziwnym zapachu. Po wizycie u ginekologa i zażyciu antybiotyków, żelów (diagnozą było jakieś zapalenie) nie przeszło mi, tylko minimalnie zmniejszyły. Na te leki wydałam dość sporo pieniędzy i tym razem nie mam zamiaru wykupywać antybiotyków, które mi nie pomogą. Czy są jakieś domowe sposoby aby się tego pozbyć?

Witam serdecznie,

Stanów zapalnych dróg rodnych nie powinno się leczyć domowymi sposobami. Nieleczone stany zapalne dróg rodnych mogą  w przyszłości doprowadzić do problemów z zajściem w ciążę. Dlatego konieczna jest ponowna konsultacja ginekologiczna. Wskazane jest wykonanie posiewu z pochwy. Pozwoli to na określenie jaki patogen jest odpowiedzialny za infekcję oraz na włączenie właściwego leczenia.

Pozdrawiam