Byłam u lekarza, a miesiączki nadal nie mam. Co robić?

Mam problem, ponieważ od dwóch miesięcy nie mam miesiączki. Ostatnią miesiączkę dostałam w połowie listopada i do tej pory nic. Robiłam test ciążowy i za każdym razem wynik był negatywny. Tydzień temu byłam u lekarza i przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki i do tej pory nawet po tabletkach nie dostałam miesiączki.
Nie wiem co mam robić?
Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

W tej sytuacji powinna Pani ponownie udać się na wizytę do ginekologa. Na podstawie dokładnego wywiadu, badania ginekologicznego oraz badań dodatkowych m.in. usg narządu rodnego będzie można zweryfikować rozpoznanie. Pozwoli to na zmianę leczenia oraz ewentualne rozszerzenie diagnostyki.

Pozdrawiam