Były plamienia, a później nic...

Miałam przerwę od brania tabletek antykoncepcyjnych (2 cykle). Gdy teraz zaczęły mi się plamienia, tak jak zwykle byłam pewna, że to pierwszy dzień miesiączki, więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Jednak co się okazało, na plamieniach się skończyło i nie wiem, czy brać dalej tabletki regularnie czy zaprzestac :( test ciążowy wyszedł mi negatywny i nie wiem, co mam robic :/

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie wydaje mi się, aby miała Pani powody do obaw. Może Pani dalej zażywać tabletki antykoncepcyjne.

Pozdrawiam!