C mogą znaczyć moje krostki pod językiem oraz plamki na palcach u ręki?

Witam 5 dni temu miałem gorączkę,ból głowy i mięśni, w następnych dniach jedynie ból gardła, więc nic nadzwyczajnego. Jednak wczoraj pojawił się bół pod językiem, po jego prawej stronie, okazało się że mam jakieś małe "krostki" pod nim, ciężko mi nawet stwierdzić czy są one koloru białego czy żółtego. Kolejnym powodem dla którego tu piszę to plamki na palcach u ręki, wyglądają one trochę jak ukłucia. W internecie na podane objawy jest wiele chorób więce nie jestem w stanie "odgadnąć" co mi dolega. Myślałem nawet czy mogą być to objawy wirusa Hiv, ponieważ miałem "kontakt" z krwią pewnej dziewczyny, która może być zakażona, jednak samo zdarzenie miało miejsce jeszcze przed wakacjami, a w dodatku nie wiem czy te objawy to typowe dla tego wirusa. Niestety obawiam się że lekarze w miejscowej przychodni nie będą w stanie określić co mi jest, ani też gdzie mnie następnie skierować. Jakiś pomysł co mi może dolegać ? Albo przynajmniej gdzie mam się teraz udać, aby się dowiedzieć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu, zleceniu podstawowych badań będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.