C oznacza wynik usg genetycznego w 29. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 29 tc mialam usg genetyczne echo serduszka, wyniki ok poza "jelita plodu do 7mm szerokosci i afi 24" i Pani Doktor powiedziała, że mam wielowodzie i nic więcej nie wytlumaczyla. Co to oznacza?Co mam zrobić w takiej sytuacji, bardzo się martwię. Dodam, że w 25 tc afi było 15.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza ginekologa prowadzącego ciąże po badaniu i zapoznaniu się ze wsystkimi poprzednimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć