Całkowicie bezpowietrzna zatoka czolowa prawa

Wynik tomografii co z tym dalej robic pomocy: Pansinusitis Sitowie obustronne bezpowietrzne. Całkowicie bezpowietrzna zatoka czolowa prawa Okrezne zgrubienia śluzówki przyscienne w zatokach szczek i klino obustronnie oraz zgrubienia śluzówki u podstawy zat. czołow lewej. Kompleksy ujsciowo-przewodowe obustronne niedrozne. niedrozne obustronne przewowdy nosowolzowe. znacznie uposledzona droznosc przewodów nosowych obustronnie przerost tk limfatycznej nosogardzieli

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty laryngologa, który po zbadaniu oraz ocenie wyników badań obrazowych zaproponuje możliwe formy leczenia.