Całkowita przegroda macicy a poród naturalny

Dzień dobry mam taki problem mam 26 lat jeden poród naturalny do tego stwierdzona całkowita przegroda macicy. Miałam okres 26 września dodam tylko ze bardzo obfity i skończył mi się 3 października minęło dwa tygodnie i znów mam okres i tez bardzo obfity . Nie wiem co się dzieje proszę o jakąś odpowiedź co może być tego przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.