Całkowite pominięcie tabletki antykoncepcyjnej z drugiego tygodnia

Witam. Biorę tabletki Lesine. Pod koniec drugiego tygodnia zapomniałam wziąć jednej tabletki i niezgodnie z ulotką (której wtedy nie miałam przy sobie) nie wzięłam pominiętej tabletki, tylko dokończyłam opakowanie bez niej. Podczas kończenia opakowania dostałam krwawienie, które trwało ponad tydzień. Po dokończeniu opakowania zrobiłam „normalną” tygodniową przerwę i zaczęłam brać kolejne opakowanie. Po zażyciu drugiej tabletki z nowego opakowania współżyłam. Jakie jest ryzyko ciąży?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli brała Pani tabletki regularnie o tej samej porze ryzyka nie ma.
Pozdrawiam