Całkowite usunięcie wrastającego paznokcia

Witam. Mam problem z wrastającym paznokciem. Miałam zabieg w kwietniu poprzez wycięcie klinowe, ale od niedawna gdy paznokieć odrósł do połowy znowu się wszystko zaczyna. Mam spuchniętą i zaczerwienioną skórę w tym miejscu. Dziś byłam u innego chirurga, który dał mi skierowanie do szpitala na usunięcie paznokcie, który jest pod skórą i już nigdy nie odrośnie. Według niego to on jest przyczyną ciągłego problemu. Czy mogę być pewna, że problem nie powróci? Proszę o odpowiedź

Pewności w takim przypadku nigdy nie ma i nikt myślę takiej gwarancji nie da. Proszę w tej sprawie bezpośrednio rozmawia z chirurgiem, który Panią będzie operował.