Całkowite uszkodzenie ACL kolana i boku

Witam 3 mesiace temu mialam robiona artroskopie kolana, lekarz stwierdzil ze mam calkowite uszkodzenie ACL kolana i bok. chodzilam na rehabilitacje blok czesciowo popuscil ale noga nie jest jeszcze calkiem sprawna. kolano mnie boli, puchnie, strzela, i blokuje. lekarz wyslal mnie do pracy z zaswiadczeniem ze jestem zdolna do pracy. czy moge pogorszyc stan tej nogi jezeli pojde do pracy. pracuje w sklepie sporzywczym.

Całkowite uszkodzenie więzadła w tym wieku zwykle leczy się operacyjnie przez rekonstrukcję więzadła. Szczególnie, jeśli występują takie właśnie objawy.