Całkowite wyeliminowanie nabiału z diety

Witam, Stosuję dietę redukcyjną zrzuciłam 4 kilo jednak dalej mimo modyfikacji diety przez mojego dietetyka (zmniejszenie ilości produktów spożywanych w ciągu dnia) nadal nie chudnę a waga stoi w miejscu, dietetyk zalecił mi całkowite wyeliminowanie nabiału z diety. Co jest u mnie nie tak ze mimo stosowania się do zalecen dietetyka nie chudnę?

Witam,

pytanie jaką Pani ma dietę, o jakiej energetyczności oraz jaka do tego dopasowana jest aktywność fizyczna. Kluczem do sukcesu jest połączenie tych dwóch rzeczy.

Czy zamiast nabiały ma Pani inne źródła wapnia. Udowodniono bowiem, że chude produkty mleczne wpływają korzystnie na odchudzanie.

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej.
Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej. Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska