Całkowite wyleczenie depresji z napadami lękowymi

mam depresje z napadami lekowymi zażywam rano parogen a na noc miansegen chciałem zapytać czy da sie to całkowicie wyleczyć czy kiedyś to minie ?

Witam
Zadaje Pan całkiem sensowne pytanie. A ja zapytam co Pan robi oprócz korzystania z farmakoterapii żeby pokonać swoją depresję? korzysta Pan z psychoterapii?, bo jeżeli tyko Pan siedzi w domu i bierze leki i czeka na koniec choroby bez wsparcia psychoterapeuty to odpowiedz na Pana pytanie jest tylko jedna.
pozdrawiam
anna suligowska