Całkowite zaprzestanie masturbacji a poziom hormonów

Witam Czy całkowite zaprzestanie masturbacji na okres 3 miesiecy moze doprowadzic do zmniejszenia wydzielania jakichs hormonow? Lub generalnie doprowadzic do obnizenia libido ? No i oczywiscie jak to libido z powrotem przywrocic ? 2) Proszę mi powiedzieć czy odczuwany przeze mnie "brak endorfin w mozgu" podczas np wytrysku, albo np picia piwa jest bardzo czesty w depresji i czy takie sprecyzowanie wystarczy aby dobrac odpowiedni lek od razu psychiatrze ? Jak długo trwa dobór leku w terapii?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza