Całodniowe płacze i problemy z karmieniem u 13-tygodniowego dziecka

Witam, jestem mamą 13 tyg. córki. Jest karmiona tylko piersią. Urodziła się z wagą 3420, w 8 tż - 4950. Był to dzień szczepienia, od tamtej pory zaczęła się kolka, całodniowe płacze i problemy z karmieniem. Mała przystawiona do piersi, po chwili ssania bardzo płacze, piszczy, ciężko ją uspokoić. Pokarmu mam dużo. Ma wzdęcia, przelewania w brzuszku, ciągle płacze. Morfologia i mocz OK. W 11 tż waga 5400, dostaje Delicol oraz Debridat. Od 1,5 tyg. waga skoczyła do 5600 a dziś znów 5400, co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry.