Całoroczny katar, ścisk w nosie, szum w uszach

Odkąd tylko pamiętam męczy mnie całoroczny katar, czuję ścisk w nosie, mam szum w uszach. Do tego moje oczy są ciągle załzawione. Zrobiłam badania tarczyca i morfologia idealne. Rzadko boli mnie głowa, ale czasem czuję przeszywający lekki prąd przez głowę. Do tego kaszlę, a lekarz stwierdził że płuca czyste. Czuję się taka zmęczona i jakby wiecznie za mgłą. Mam problemy z oddychaniem przez nos, do tego mam szybki puls przy idealnym ciśnieniu... Nic mnie nie boli (oprócz nosa). Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś Uczulenie. Proponuje udać się do lekarza alergologa