Cały czas leci mi z pochwy ciemna wydzielina, która ma nieprzyjemny zapach. Co to jest?

Dzień dobry
Miesiączkę skończyłam już z 15 dni temu, a przez cały czas leci mi z pochwy ciemna wydzielina koloru brązowego, ma nieprzyjemny zapach.

Nie odczuwam przy tym żadnych bólów.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z zakażeniem. Jest to dość nieprzyjemna i posiadająca poważne konsekwencje przypadłość, której proszę nie lekceważyć.
Proszę udać się do ginekologa, który przeprowadzi diagnostykę i zleci odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie!