Candida albicans a podniesienie odporności

witam własnie jestem po badaniach i okazało sie ze w moim organizmie rozwinoł sie candida albicans. moje pytanie to: do jakiego lekarza mam sie udac po pomoc chodzi mi o takiego ktory nie zbagatelizuje tego dobierze mi leki ewentualnie jakas kuracje. czy wogole mozna sie tego pozbyć? jakie powinnam brac lekki na podniesienie odpornosci oraz jakie probiotyki zeby naprawic swoja flore? prosze o pomoc poniewaz chce zaczac walczyc ale nie wiem jak

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie określiła Pani, gdzie lokalizuje się Candida. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.