Candida albicans, liczność kolonii: wzrost dość obfity

Chciałabym prosić o interpretacje wyników badać kału - wymaz w kierunku grzybów - wynik badania : dodatni , identyfikacja : candida albicans, liczność kolonii: wzrost dość obfity . Czy to oznacza że mam kandydoze ? I czy dość obfity wzrost to dużo ? Prosze o pomoc.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Otrzymane wyniki badań wskazują na występowanie grzybicy przewodu pokarmowego. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.