Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Candida albicans u niemowlaka

Witam moj synek am 8 miesięcy od 4 miesiąca na policzkach i brodzie i ramionku pojawiały mu sie swedzące zmiany skórne przepisywano nam sterydy. Zmiany na ramiączku zniknęły ale na polczku nieee - są do dziś. Zrobilismy wymaz chcąc uniknąc sterydów wyszło na brodzie candida albicians i parapsilosi a na policzkachMRSA (staphylococos aureus0 i candida parapsillosis Poniewaz sami jako rodzice wymaz dokonalismy zastanawiamy sie jak pomóc synkowi?Czy którys produkt nadaje sie dla niemowlaka? jak lecz
KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu

Epidemiologia atopowego zapalenia skóry

W ostatnim czasie coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z objawami AZS. Profesor Jacek Szepietowski wypowiada się na temat epidemiologii atopowego zapalenia skóry.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Sugeruję wizytę u lekarza dermatologa lub pediatry, ponieważ z Pani opisu wynika, że w konieczne będzie podanie leków dostępnych na receptę, których trafny dobór i dawkowanie można ocenić jedynie specjalista po zbadaniu dziecka.

Z wyrazami Szacunku lek. Aleksander Ropielewski

0
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Proszę z otrzymanym wynikiem badania udać się na wizytę do lekarza pediatry. Specjalista wdroży odpowiednie leczenie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy