Candida albicans u niemowlaka

Witam moj synek am 8 miesięcy od 4 miesiąca na policzkach i brodzie i ramionku pojawiały mu sie swedzące zmiany skórne przepisywano nam sterydy. Zmiany na ramiączku zniknęły ale na polczku nieee - są do dziś. Zrobilismy wymaz chcąc uniknąc sterydów wyszło na brodzie candida albicians i parapsilosi a na policzkachMRSA (staphylococos aureus0 i candida parapsillosis Poniewaz sami jako rodzice wymaz dokonalismy zastanawiamy sie jak pomóc synkowi?Czy którys produkt nadaje sie dla niemowlaka? jak lecz

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wizytę u lekarza dermatologa lub pediatry, ponieważ z Pani opisu wynika, że w konieczne będzie podanie leków dostępnych na receptę, których trafny dobór i dawkowanie można ocenić jedynie specjalista po zbadaniu dziecka.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę z otrzymanym wynikiem badania udać się na wizytę do lekarza pediatry. Specjalista wdroży odpowiednie leczenie.