Candida w wyniku badania kału

Dzień dobry! Mam pytanie: bo wczoraj przyszły wyniki badań z laboratorium na pasozyty z kału. Wyszła tylko albo az candida, grzybnia nie tylko zarodniki wzrost w skali: 1. ujemny 2. mało 3. średnio i 4.bardzo liczny średnio liczna. Jak m dalej postępować ile czasu i jakiej diety, czy przydałby sie tutaj lekarz czy trzeba użyć suplementów? Pomocy! Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wyników badania będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.