Candida, zespół jelita drazliwego i antybiotyki

Witam serdecznie...od 2 lat zmagam się z candidą...była już seria antybiotyków, debridad, sulfasalazin itp. bo ogólnie mam też stwierdzone jelito wrażliwe....i co ..nic nie pomaga..jedynie co zauważyłam to to że jak piłam aloes objawy trochę ustąpiły...proszę o poradę co mam robić, jak leczyć i czym, jaka dieta ( moja gr krwi to ABRh )...jestem w rozsypce i ochota do życia już dawno mi minęła....czy mam szansę z tego wyjść...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczony opis jest dość lakoniczny. Nie sprecyzowała Pani bowiem jakie ma Pani objawy, jakie badania miała Pani wykonane, jakie leki konkretnie Pani przyjmowała, itd. Sugeruję konsultację ze specjalistą gastroenterologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.