Carcinoma ductale G2 invasium

Proszę o odp.jakie są rokowania,tłumaczenie wyniku.Carcinoma ductale G2 invasium(NSTwg WHO2012)partimcarcinomaductale in situ ( typ comedocarcinoma,sitowaty i lity stanowiący około 30% utkania guza)mammae dextri.Guz o maksymalnym wymiarze 2 cm, usunięty doszczętnie. W wyniku pobranym z bocznej linii cięcia chirurgicznego stwierdza się ognisko kanceryzacji usunięte w granicach zdrowych tkanek.pT1cNO(sn) ER:100% komórek/3+,TS8/8pozytywny;PR:20%komórek/3+,TS6/8 pozytywny HER-2:1+negatywny,LZH:1RX:2

Witam serdecznie. Carcinoma ductale invasivum G2 = rak piersi przewodowy inwazyjny (najczęściej występujący rodzaj raka), o średnim stopniu złośliwości (G2).
Receptory ER oraz PR są dodatnie co oznacza , że będzie możliwe zastosowanie hormonoterapii w okresie pooperacyjnym. HER2 = ujemne oznacza, że rak w tym przypadku nie charakteryzuje się większą niż normalnie agresywnością.