Carcinoma ductale invasium mammae

Mama 59 lat jest po kwadrantektomii. W węźle wartowniczym był przerzut 0,35cm, reszta wyników to Carcinoma ductale invasium mammae, Elston-Ellin G2 (90%) partim carcinoma intraductale G2 typus solidum et cribriforme cum necrosis focalis 10% pt1c Estrogen ( ) Progesteron ( ) HER 2 Protein (1 ) K-67 ( ) 10-15% ogniskowo e cadherin ( )proszę o interpretację i prognozy

Do jakichkolwiek sugestii potrzebne są jeszcze: wiek, stan hormonalny (menopauzalny), wielkość guza i stan receptorów Estr i Progest. Rozumiem, że poddana została pani wycięciu węzłów chłonnych pachowych.