Carcinoma ductale invasivum typus NOS

carcinoma ductale invasivum typus NOS gradus 3 modo Elston-Ellis 3+3+2 .receptory ujemnewynik mamy lat 76.prosze o interpretacje

Rak przewodowy, wysoce niezróżnicowany (8/9 punktów) według klasyfikacji Elston Ellis ( klasyfikacja histologiczna) . Informacje na temat leczenia i rokowań proszę NIEZWŁOCZNIE konsultować z Pani lekarzem prowadzącym.