Carcinoma micinocum ceoci G II a wskazania do stosowania chemioterapii

Witam, Czy w przypadku Carcinoma micinocum ceoci G II potrzebna jest chemia? Lokalizacja guza-jelito kręte. Usunięto guza w całości.W marginesie nie ma komórek nowotworowych. Będę wdzięczna za odpowiedź

Podejrzewam , że chodzi o carcinoma MUCINOSUM , a nie micinocum. Ponownie mam za mało danych aby odpowiedzieć! Potrzebne są informacje w jakim stopniu guz naciekał ścianę jelita , czy ja przekraczał , czy były zajęte okoliczne węzły chłonne - wszystko to razem określa stopień zaawansowania klinicznego , od którego zależy kwalifikacja pacjenta do chemioterapii pooperacyjnej lub nie. Myślę , że onkolodzy prowadzący doskonale to wiedzą i podejmą słuszną decyzję , której radzę się podporządkować , zż