Carcinoma planoepitheliale non keratodes g2 pulmolis

Witam, Tata otrzymał wynik badania: carcinoma planoepitheliale non keratodes g2 pulmolis, odczyn immunohistochemiczny P 63 dodatni, węzeł chłonny anthracosis lymphonodi. Czy mogę prosić o informację, co to oznacza i jakie są rokowania? Bardzo dziękuję za pomoc.

Wynik badania wskazuje na obecność raka płaskonabłonkowego płuc! Na temat rokowań nie potrafię odpowiedzieć , gdyż za mało wiem o całokształcie choroby oraz o stanie ogólnym pacjenta! Szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym!!! zż