Cech inwazji Musularis Mucosae nie stwierdzono

rak zoladka witam w badaniu gastroskopi wykryto 5 mm raka groczolowy typ cewkowy G2 rak ma charakter srodsluzowkowy cech inwazji musularis mucosae nie stwierdzono fragmenty blony sluzowej zoldkka z nasilana metaplazja jelitowa+++ i przewleklym + aktywnym + zapaleniem fragmenty nablonka plaskiego bez dysplazji w jednym fragmencie ognisko akantozy glikogenowej. Czekam na konsultacie z onkologiem

JAKIE JEST PYTANIE?!?! Stwierdzono obecność raka , który wymaga leczenia specjalistycznego!!! Szczegóły omówi Pani z onkologiem! zż