Cechy częściowego uszkodzenia a rekonstrukcja ACL
Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy czeka mnie rekonstrukcja ACL oto opis wyniku rezonansu. W okolicy przyczepu udowego wiezadla krzyzowego przedniego strefa podwyzszonego sygnalu - cechy czesciowego uszkodzenia. Dziekuje i pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Szanowny Panie,
Wszystko zależy od stabilności stawu. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu