Cechy osteoporozy kręgosłupa

cechy ostroporozy cechy czesciowej sakralizacji kregu l5 poglebienie fizjologiczne jlordozy ledzwiowej wzmozona sklerotyzacja wrzucie stawow m/k segmentu l4 /s1 drobne wyostrzenia krawedzi przednio bocznych trzonow obnirzenie wysokosci przestrzeni m/t l5/s1 nieco mniejsze obnirzenie takze na poziomie l3 /l4 i l4 l5 prosze o konsultacje tego wyniku

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy. opis wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe. proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.