Cechy uszkodzenia ACL I stopnia w badaniu MRI stawu kolanowego

Badanie MRI stawu kolanowego Cechy uszkodzenia ACL I stopnia, w rogu tylnym i trzonie łąkotki przyśrodkowej ogniska podwyższonego sygnału z cechami komunikacji z powierzchnia stawową ,pęknięcie podłużne i skośne , uszkodzenie II stopnia ,wzmożona ilość płynu w stawie , w zachyłku nadrzepkowym do 6-7 mm. Wypisałam tylko to co złe ,reszta w normie. co dalej z tym kolanem ?

Witam serdecznie,

Proszę z wynikiem zgłosić się do ortopedy celem konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.