Celiakia i refluks zasadowy u 7-latki

Witam, moja siedmioletnia córka choruje na celiakie. Gatsroskopia nie wykazała nic niepokojącego jednak na skutek bólów brzucha zrobiono ph metrię, która wykazała refluks zasadowy, alkaiczny. Proszę o pmoc jak to leczyć, dziecko ma uporczywe nudności, już nie wiem jak jej pomóc. Debridat pogarszał bóle brzucha jak i gasrid - bóle brzucha i przczyszczenie.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli leczenie nie pomaga, wskazana jest ponowna konsultacja u gastrologa wraz z oceną przyczyny występowania tej dolegliwości. Lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.