Cellulit na nogach i pośladkach a aktywność fizyczna, dieta i masaże

Witam. Mam pewien problem.. Otóż mam cellulit na nogach i pośladkach.. Wcześniej się tym nie przejmowałam, ale strasznie zaczęło mi to teraz przeszkadzać.. Można powiedzieć, że przez około 4 lata nic z nim nie robiłam.. Czy jest jeszcze szansa, że przy aktywności fizycznej (1 godzina dziennie) odpowiedniej diecie oraz masażom zniknie mi ? Czy już jest za późno ?

Mgr inĹź. Emilia KoĹodziejska

Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna powinny zmniejszyć nasilenie problemu, natomiast ciężko określić w jakim stopniu

Dzień dobry,

Oczywiście racjonalne odżywianie i aktywność fizyczną są niezbędne dla utrzymania dobrej koncycji ciała. Jednak warto rozważyć również odpowiednie zabiegi, które wspomogą proces likwidacji cellulitu.
Osobiście szczerze polecam Liposhock. Więcej informacji na temat tej procedury znajdzie Pani poniżej :
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/medycyna-estetyczna/liposhock/

W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska