Cellulit na nogach u 25-latki

Dzień dobry, Jestem młodą kobieta w wieku 25 lat, jestem dosc wysoką osoba i z niewielka waga natomiast dokucza mi cellulit na nogach dość intensywny , mimo ćwiczeń lepszej diety nie widać rezultatu ani poprawy a wręcz widać zwiększenie sie tego problemu . proszę o rady pozdrawiam serdecznie

Witam zapraszam serdecznie na konsultację, można wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: ostrzykiwanie preparatem, laser, ale najpierw trzeba obejrzeć skórę aby dobrać odpowiednie zabiegi.

Witam
Czy stosuje Pani hormonalne tabletki antykoncepcyjne lub plastry hormonalne. często one mają olbrzymi wpływ na cellulit. Obecnie dysponujemy świetnymi zabiegami likwidującymi cellulit, np. karboksyterapia, mezoterapia antycellulitowa, andermologia itp. Najlepsze jest łączenie zabiegów, diety i odpowiedni wysiłek fizyczny.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska