Cellulit na udach u 15-latki

Witam Mam 15letnią córkę której problem to cellulit na udach, które są rozbudowane. Znalazła tabletki ale obawiam się że jest ona za młoda na takie rozwiązanie. Bardzo się stara: dieta , ćwiczenia , siłownia a efektów nie widać. Bardzo proszę o odpoiedź

Witam Panią,
Tabletki na cellulit mają głównie działanie diuretyczne, które redukuje nadmiar wody. Są to ziołowe preparat bez recepty, tak też nie ma przeciwwskazań aby córka je stosowała.
Proponuje wykonywanie 2 razy dziennie na przemian ciepło- zimnych natrysków oraz wsmarowywania kremów na cellulit.
Zalecam serie masaży próżniowych, które redukują cellulit.

Jeśli będą Panie wybierały się do Warszawy zapraszam na bezpłatną konsultację abym mogła zobaczyć córkę i zalecić dalsze działania.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Pozdrawiam serdecznie

Warto zgłosić się do renomowanego ośrodka medycyny estetycznej. Ciężko o zalecenia w takim przypadku bez możliwości obejrzenia Pacjenta.

Napewno zabiegi drenujące, np. Endermologie, albo coś silniejszego (VelaShape, Venus). Ale to można określić tylko po zbadaniu Pani córki.