Ceny wkładek domacicznych

Witam. Jestem zainteresowana założeniem wkładki domacicznej. moja Pani doktor zaproponowała mi mirene ,ale niestety koszt jej to ok 800zł z zalożeniem. Mam 2 dzieci w wieku 13 lat i 10 ciu miesięcy. Moim pytaniem jest czy mogę założyć tańszą wkładke , jeśli tak to np jaka. Pozdrawiam

Witam,
obawiam się że pozostałe dostępne wkładki będą w podobnych cenach.
Prosze pamiętać, że wkładkę zakłada się na ok. 5 lat (więc stosunkowo koszt antykoncepcji jest mniejszy niż tabletek czy plastrów)