Cera naczynkowa a peeling enzymatyczny

Witam mam cerę naczynkowa dodatkowo czoło nos i broda są bardzo suche aż szorstkie. Jakiego kremu używać? Mam piling enzymatyczny mleczko tonic - wszystko do cery naczynkowej. Chciałabym nawilzyc skórę ale dodatkowo zadbać o zmarszczki. Czy jest taki krem? A może stosować więcej niż jeden? Mam 33 lata, mieszkam za granicą. Nie mam kontaktu z dermatologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa lub na dermokonsultacje odbywające się w aptekach.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Do skóry naczynkowej można wykonywać również peeling kawitacyjny oraz peelingi medyczne.

Po ocenie skóry lekarz może doradzić wykonanie mezoterapii igłowej.

Polecam stosowac kremy z apteki lub kosmoceutyki z witaminą c lub k - krem, serum.