Cera naczynkowa, zaczerwienienie i suche liszaje

Naczynka na twarzy , do tego twarz czesto jest zaczerwieniona czasem pojawiaja się pryszczyki,moja twarz reaguje na wszystko gdy wklepuje krem jest czerwona gdy wykonuje demakijaż również jest czerwona ,skórę mam bardzo sucha, dochodzi do tego ze pojawiaja sie takie plamy czerwone jakby suche liszaje ale to co jakieś co 3 lub 2 miesiace większość kosmetykow mnie uczula a używam już dermokosmetykow co to za.choroba ? I co moge stosowac na naczynka i żeby złagodzić.rumien

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią problemy skórne bez wątpienia wymagają konsultacji specjalisty dermatologa. Lekarz zbierze wywiad, zbada Panią a na tej podstawie odpowie na pytanie jakich konkretnie kosmetyków powinna Pani używać.