Cera wrażliwa po leczeniu izotretynoiną

czy tradzik rozowaty jest do wyleczenia? mam 18 lat i mam bardzo nadwrazliwa twarz po leczeniu izotretynoina. skora piecze, mam uwidocznione naczynka, rumienie, czesto dostaje uderzen goraca, jest to dyskomfort, ktory towarzyszy bardzo czesto w cieplych pomieszczeniach lub przy sytucjach stresowych. ppomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa, po zastosowaniu odpowiedniego postępowania powinno być lepiej. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie.