Cesarskie cięcie a drugi poród

Witam, Czy jeśli pierwszy poród zakończył się cesarskim cięciem to przy drugim również mogę sama wybrać że chce mieć "cesarkę"? Podczas pierwszego porodu nie było akcji porodowej i dlatego zdecydowano się na cesarskie cięcie i dzidziuś był duży 4,500 kg ale to dopiero okazało się po porodzie na usg przed porodem wyszło że waży 3,800 dość duża różnica w błędzie.

W drugiej ciąży będzie Pani miała prawo wyboru. Jeśli chce Pani cięcie wtedy nie wyrazi Pani zgody na poród siłami natury