Cesarskie cięcie a mdłości i zmęczenie

Witam, poltora roku temu mialam cesarskie ciecie i odczowam bol w podbrzuszu lekki ale ostatnio sie zwiekszyl mam do tego mdlosci i oglnie czuje sie bardziej zmeczona wczoraj mialam male plamienie a okres powinnam dostac za jakies 2 tygodnie dodam tez ze z mezem staramy sie o drugie dziecko i tez zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywnie prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.