Cesarskie cięcie w 3 ciąży a zagrożenie życia

Witam mam pytanie mam 32 lata w 2010 mialam cc powod brak postepu porodu w 2013 roku takze mialam cc nieskuteczna stymulacja moje pytanie czy teraz jak zajde w ciaze czeka mnie 3 cc czy ciaza moze byc zagrozona lub moje zycie ?? Drugie pytanie boli mnie od paru dni lewe ramie dzis posmarowalam to amolem zeby ukoic ból a to sie zrobilo bardzo czerwone i jak by napuchlo co to moze byc do lekarza mam dopiero za tydzien :( zmylam to szybko ten amol i robie zimne oklady

Milena Lubowicz

Być może Amol podrażnił skórę i stąd zaczerwienienie. Zimne okłady powinny pomóc. Żeby ocenić czy ciąża w Pani przypadku jest bezpieczna proszę porozmawiać z ginekologiem, który po wykonaniu usg będzie mógł stwierdzić jak wygląda macica oraz blizny po poprzednich cięciach na macicy.
Pozdrawiam