Charczenie po kaszlu u 4-miesięcznego dziecka

WITAM MOJE DZIECKO MA 4MC MIALA LEKKI KASZELEK LEKARZ PRZEPISAL MI DROSETUX KASZEL USTEPUJE BYLAM NA KONTROLI I LEKRZ MOWI ZE JEST OK W PLUCACH JEST CZYSTO . SŁYSZE U DZIECKA CHARCZENIE CHRAPOTANIE CO TO MOZE BYC CZY OD KASZELKU CZY OD NOSA ZALEGLOSCI /??? PROSZE O POMOC DZIEKUJE

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, słyszalne charczenie może mieć wiele przyczyn, w pierwszej kolejności wykluczyć należy zaleganie wydzieliny w nosie. Jeżeli dolegliwości będą się nasilać bądź utrzymywać przez dłuższy czas, to zalecany jest ponowny kontakt z pediatrą.