Charczenie podczas karmienia dziecka łyżeczką

Witam .Mam pytanie czy to normalne .Karmie dziecko mlekiem modyfikowanym po czwartym miesiący zaczelam wprowadzać dodatkowe posilki odpowiednie do wieku ale zauważyłam że podczas karmienia dziecka lyżeczką przez ten moment zaczyna mu charczeć ape po zjedzeniu mu to mija a przy karmieniu mlekiem tego nie ma .Czy to normalne?

Milena Lubowicz

Nie wydaje się to niepokojącym objawem. Gdyby zaczęło pojawiać się częściej, w innych sytuacjach, proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam