Chcę mieć szczupłe nogi

Witam! W tym roku skończę 15 lat i ważę 56kg i mam 165 wzrostu. Bardzo chciałabym schudnąć, bo wołają na mnie paczek, ale to tylko dla żartów, ale ja źle czuje się ze swoją figurą. Nie wiem co zrobić żeby jeść mało na wieczór, bo jem tylko śniadanie, w szkole jem czasami jabłko, a jak wracam do domu to jem obiad i kolację, którą mogłabym jeść i jeść. Bardzo chcę mieć szczupłe nogi i zgrabny tyłek, i dlatego bardzo proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa.
Nie powinnaś się odchudzać.

Myślę, że musisz uregulować pory posiłków.
Zamiast objadać się na wieczór, lepiej, abyś jadła regularnie co 3 godziny (łącznie 5 posiłków).
Do szkoły koniecznie zabieraj II śniadanie (kanapkę/ sałatkę/ jogurt i muesli, owoc).
Dzięki temu unikniesz napadów głodu w nocy.

Proponowałabym Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia.
Jest ona dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Zajrzyj na www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam