Zawód miłosny a myśli samobójcze

chce odebrac sobie zycie z powodu zawodu milosnego

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, np.: udając się do szpitala psychiatrycznego lub proszę wezwać pogotowie.

Witam,
proszę tego nie robić i jak najszybciej udać się na szpitalną izbę przyjęć.
Życie jest pięknym darem, które powinien Pan wykorzystać najlepiej jak się da!

Wsparcie bliskich w trudnych dla Pana momentach będzie bardzo pomocne!

Mgr Patrycja Stajer

Dzień dobry
proszę wezwać lekarza z PR lub skorzystać z konsultacji u lekarza w Izbie Przyjęć pobliskiego szpitala , jest możliwość rozmowy z Psychologiem - telefon zaufania, nie może Pan zostać sam

Pozdrawiam