Chcę pozbyć się sadła na brzuchu i boczków

Mam 15lat. Wzrost mój wynosi 172cm. Ważę 54,5 kg. Uda: 49cm Biodra: 81 cm talia: 61 cm Biust: 80 cm Niestety mam problem z ciałem. Dokładnie chodzi o to że chce pozbyć się sadełka na brzuchu i trochę go umięśnić. Również chcę pozbyć się tak zwanych 'boczków' i wysmuklić trochę talię. Od 3 dni zaczęłam stosować dietę 1000kcal. Jem 4-5 posiłki dziennie, mało a często. Oczywiście piję wodę mineralną nie gazowaną. I ćwiczę codziennie 1,5h. Robię Ćwiczenia na płaski brzuch (abs), potem ćwiczenia z hula-hop a na koniec 50 brzuszków (codziennie o 1 więcej), kręcenie biodrami, przysiady i skłony. Czy pomoże mi to uzyskać lepszą figurę ? Czy jakieś ćwiczenia jeszcze bd musiała robić?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Przy obecnej masie ciała zdecydowanie odradzam próby odchudzania.
Diety o ograniczonej kaloryczności nie są dla Ciebie.
Ładny kształt sylwetce możesz nadawać poprzez ćwiczenia (o ile jesteś całkowicie zdrowa),a na pewno nie poprzez restrykcje kaloryczne.
Odnośnie ćwiczeń, przykładowe propozycje przedstawiam poniżej:
http://portal.abczdrowie.pl/wahadlo-w-podporze
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-w-podporze-bocznym-na-macie
http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-skosne-brzucha
Pochodzą one z serwisu: www.abccwiczenia.pl, w którym znajdziesz więcej materiałów video, wraz z opisem wykonywania poszczególnych ćwiczeń.
Istotna jest regularność.

Pamiętaj, iż nadzorować Cię musi osoba dorosła.
Pozdrawiam
__________
Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.